Fifa-Romania
Fifa-Romania
Fifa-Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Fifa-Romania

Fifa-Romania
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Provocari FiFa-RoMaNiA

In jos 
+6
hwesi
aLex # p4tto
renalu
corny08
kynder
SNyTzY
10 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
ionut





Provocari FiFa-RoMaNiA - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Provocari FiFa-RoMaNiA   Provocari FiFa-RoMaNiA - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 26, 2009 8:57 pm

confirm X(
Sus In jos
SNyTzY

SNyTzY



Provocari FiFa-RoMaNiA - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Provocari FiFa-RoMaNiA   Provocari FiFa-RoMaNiA - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 26, 2009 9:18 pm

Arsenal 5 - 4 Vilareal .... Jocul S'a Terminat La Penalty'uri Wink) affraid Si Vin lin Contul Lui Arsenal 20 mil
Sus In jos
g@briel





Provocari FiFa-RoMaNiA - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Provocari FiFa-RoMaNiA   Provocari FiFa-RoMaNiA - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 26, 2009 9:21 pm

SNyTzY a scris:
Arsenal 5 - 4 Vilareal .... Jocul S'a Terminat La Penalty'uri Wink) affraid Si Vin lin Contul Lui Arsenal 20 mil
confirm
Sus In jos
SNyTzY

SNyTzY



Provocari FiFa-RoMaNiA - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Provocari FiFa-RoMaNiA   Provocari FiFa-RoMaNiA - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 26, 2009 10:42 pm

Arsenal 3 - 2 Lyon si vin 10 mil in contul lui Arsenal Smile affraid lol!
Sus In jos
aLex # p4tto

aLex # p4tto



Provocari FiFa-RoMaNiA - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Provocari FiFa-RoMaNiA   Provocari FiFa-RoMaNiA - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 26, 2009 10:43 pm

SNyTzY a scris:
Arsenal 3 - 2 Lyon si vin 10 mil in contul lui Arsenal Smile affraid lol!
confirm!
Sus In jos
corny08





Provocari FiFa-RoMaNiA - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Provocari FiFa-RoMaNiA   Provocari FiFa-RoMaNiA - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mai 27, 2009 2:48 pm

SNyTzY a scris:
corny08 a scris:
Twisted Evil
in urma acestei provocari pleaca de la Arsenal 30 mil de euro catre Inter Milano Arrow cheers
LoL Inter cand jucasi u cu mine ma ?:O:O:O confused ma Creca Ma Confunzi ... Jucasi Tu cu Arsenal ?:O eu stiu cu cine am jucat dar cu tine..... Man eu iti zik sati iei ochelari.... k ai nevoie poate ai gresit Id... sau AltcV.. aratami si mie o poza sau o convorbire.... intre noi 2 Neutral de pe id meu Neutral scratch Evil or Very Mad ... poate Gresisi EcHipa... Smile mai uitate odata si sterge ce'ai scris Wink..... Sall




Stai u linistit k o sa ii trimit adminului convorbirea noastra pe messenger k vad k nu recunosti Smile
Sus In jos
SNyTzY

SNyTzY



Provocari FiFa-RoMaNiA - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Provocari FiFa-RoMaNiA   Provocari FiFa-RoMaNiA - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mai 27, 2009 3:37 pm

corny08 a scris:
SNyTzY a scris:
corny08 a scris:
Twisted Evil
in urma acestei provocari pleaca de la Arsenal 30 mil de euro catre Inter Milano Arrow cheers
LoL Inter cand jucasi u cu mine ma ?:O:O:O confused ma Creca Ma Confunzi ... Jucasi Tu cu Arsenal ?:O eu stiu cu cine am jucat dar cu tine..... Man eu iti zik sati iei ochelari.... k ai nevoie poate ai gresit Id... sau AltcV.. aratami si mie o poza sau o convorbire.... intre noi 2 Neutral de pe id meu Neutral scratch Evil or Very Mad ... poate Gresisi EcHipa... Smile mai uitate odata si sterge ce'ai scris Wink..... Sall




Stai u linistit k o sa ii trimit adminului convorbirea noastra pe messenger k vad k nu recunosti Smile
Man poti sa Trimiti Ce Vrei tu uitate la inscrieri / la Id/Echipa Sa vezi ce id am eu adika arsenal pentru cultura ta generala id meu este : alex_angel70 Wink eu tiam zis ca'ti trebuie Ochelari u nu mai crezut.... :-j afro
Sus In jos
Continut sponsorizat





Provocari FiFa-RoMaNiA - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Provocari FiFa-RoMaNiA   Provocari FiFa-RoMaNiA - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Provocari FiFa-RoMaNiA
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Bugete FiFa-RoMaNiA
» Imbunatatiri FiFa-RoMaNiA
» Concedieri FiFa-RoMaNiA
» Uefa Cup Fifa-Romania
» Transferuri FiFa-RoMaNiA

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Fifa-Romania :: Management FiFa-Romania :: Provocari-
Mergi direct la: