Fifa-Romania
Fifa-Romania
Fifa-Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Fifa-Romania

Fifa-Romania
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Transferuri FiFa-RoMaNiA

In jos 
+5
happy_ng07
kynder
milan3zu
uCv
aLex # p4tto
9 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Guest
Vizitator




Transferuri FiFa-RoMaNiA Empty
MesajSubiect: Transferuri FiFa-RoMaNiA   Transferuri FiFa-RoMaNiA Icon_minitimeLun Mar 23, 2009 10:51 am

Aici va veti posta transferurile .
Pentru a fi luate in calcul trebuie sa fie confirmate .
Sus In jos
aLex # p4tto

aLex # p4tto



Transferuri FiFa-RoMaNiA Empty
MesajSubiect: Re: Transferuri FiFa-RoMaNiA   Transferuri FiFa-RoMaNiA Icon_minitimeLun Mai 25, 2009 10:09 am

Gouvou pleaca la Man.City pentru 20 mil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Sus In jos
uCv

uCv



Transferuri FiFa-RoMaNiA Empty
MesajSubiect: Re: Transferuri FiFa-RoMaNiA   Transferuri FiFa-RoMaNiA Icon_minitimeLun Mai 25, 2009 10:11 am

bEnZeEmA #1 a scris:
Gouvou pleaca la Man.City pentru 20 mil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Confirm!
Sus In jos
milan3zu

milan3zu



Transferuri FiFa-RoMaNiA Empty
MesajSubiect: Re: Transferuri FiFa-RoMaNiA   Transferuri FiFa-RoMaNiA Icon_minitimeLun Mai 25, 2009 10:17 am

Pleaca de la Bayern | Podolsky | la Lyon , iar de la Lyon pleaca la Bayern | Fred | lol!


Ultima editare efectuata de catre milan3zu in Lun Mai 25, 2009 10:21 am, editata de 1 ori
Sus In jos
aLex # p4tto

aLex # p4tto



Transferuri FiFa-RoMaNiA Empty
MesajSubiect: Re: Transferuri FiFa-RoMaNiA   Transferuri FiFa-RoMaNiA Icon_minitimeLun Mai 25, 2009 10:18 am

milan3zu a scris:
Pleaca de la Bayern | Podolsky | la Lyon , iar de la Lyon pleaca Bayern | Fred | lol!
confirm
Sus In jos
milan3zu

milan3zu



Transferuri FiFa-RoMaNiA Empty
MesajSubiect: Re: Transferuri FiFa-RoMaNiA   Transferuri FiFa-RoMaNiA Icon_minitimeLun Mai 25, 2009 10:19 am

Pleaca de la Bayern | Jansen , Ismael | la Man city pt suma de 10 mil !Smile lol!


Ultima editare efectuata de catre milan3zu in Lun Mai 25, 2009 10:28 am, editata de 1 ori
Sus In jos
uCv

uCv



Transferuri FiFa-RoMaNiA Empty
MesajSubiect: Re: Transferuri FiFa-RoMaNiA   Transferuri FiFa-RoMaNiA Icon_minitimeLun Mai 25, 2009 10:20 am

milan3zu a scris:
Pleaca de la Bayern | Jansen , Ismael | la Man city pt suma de 10 mil !Smile lol!


Confirm ! Like a Star @ heaven
Sus In jos
milan3zu

milan3zu



Transferuri FiFa-RoMaNiA Empty
MesajSubiect: Re: Transferuri FiFa-RoMaNiA   Transferuri FiFa-RoMaNiA Icon_minitimeLun Mai 25, 2009 10:39 am

pleaca de la Bayern | Lahm + 25 mil | la Newcastle , iar de la newcastle pleaca la Bayern O.Martins lol!
Sus In jos
kynder





Transferuri FiFa-RoMaNiA Empty
MesajSubiect: Re: Transferuri FiFa-RoMaNiA   Transferuri FiFa-RoMaNiA Icon_minitimeLun Mai 25, 2009 10:40 am

milan3zu a scris:
pleaca de la Bayern | Lahm + 25 mil | la Newcastle , iar de la newcastle pleaca la Bayern O.Martins lol!


















confirm lol! lol!
Sus In jos
happy_ng07





Transferuri FiFa-RoMaNiA Empty
MesajSubiect: Re: Transferuri FiFa-RoMaNiA   Transferuri FiFa-RoMaNiA Icon_minitimeLun Mai 25, 2009 11:46 am

pleaca de la AC milan Alexander Pato la Newcastlle pe suma de 15 mil
Sus In jos
kynder





Transferuri FiFa-RoMaNiA Empty
MesajSubiect: Re: Transferuri FiFa-RoMaNiA   Transferuri FiFa-RoMaNiA Icon_minitimeLun Mai 25, 2009 12:45 pm

happy_ng07 a scris:
pleaca de la AC milan Alexander Pato la Newcastlle pe suma de 15 mil





























confirm lol! cheers
Sus In jos
aLex # p4tto

aLex # p4tto



Transferuri FiFa-RoMaNiA Empty
MesajSubiect: Re: Transferuri FiFa-RoMaNiA   Transferuri FiFa-RoMaNiA Icon_minitimeLun Mai 25, 2009 7:14 pm

De la Newcastle pleaca la Lyon Alexandro Pato pt Podolski si 30 mil lol! lol!
Sus In jos
kynder





Transferuri FiFa-RoMaNiA Empty
MesajSubiect: Re: Transferuri FiFa-RoMaNiA   Transferuri FiFa-RoMaNiA Icon_minitimeLun Mai 25, 2009 7:15 pm

bEnZeEmA #1 a scris:
De la Newcastle pleaca la Lyon Alexandro Pato pt Podolski si 30 mil lol! lol!








confirm cheers lol!
Sus In jos
milan3zu

milan3zu



Transferuri FiFa-RoMaNiA Empty
MesajSubiect: Re: Transferuri FiFa-RoMaNiA   Transferuri FiFa-RoMaNiA Icon_minitimeLun Mai 25, 2009 7:19 pm

Vine Walcott de la arsenal la bayern pt 10 mil Smile
Sus In jos
SNyTzY

SNyTzY



Transferuri FiFa-RoMaNiA Empty
MesajSubiect: Re: Transferuri FiFa-RoMaNiA   Transferuri FiFa-RoMaNiA Icon_minitimeLun Mai 25, 2009 7:20 pm

milan3zu a scris:
Vine Walcott de la arsenal la bayern pt 10 mil Smile
Confirm
Sus In jos
SNyTzY

SNyTzY



Transferuri FiFa-RoMaNiA Empty
MesajSubiect: Re: Transferuri FiFa-RoMaNiA   Transferuri FiFa-RoMaNiA Icon_minitimeLun Mai 25, 2009 7:37 pm

Vine De la Juventus "Del Piero" la Arsenal pentru 15 mil lol! I love you affraid
Sus In jos
Johnny





Transferuri FiFa-RoMaNiA Empty
MesajSubiect: Re: Transferuri FiFa-RoMaNiA   Transferuri FiFa-RoMaNiA Icon_minitimeLun Mai 25, 2009 7:39 pm

SNyTzY a scris:
Vine De la Juventus "Del Piero" la Arsenal pentru 15 mil lol! I love you affraid

Confirm!
Sus In jos
aLex # p4tto

aLex # p4tto



Transferuri FiFa-RoMaNiA Empty
MesajSubiect: Re: Transferuri FiFa-RoMaNiA   Transferuri FiFa-RoMaNiA Icon_minitimeLun Mai 25, 2009 7:54 pm

De la Juventus pleca la Lyon Trezeguet + 15 mil si de la Lyon pleaca la Juventus Benzema + Keita
Sus In jos
Johnny





Transferuri FiFa-RoMaNiA Empty
MesajSubiect: Re: Transferuri FiFa-RoMaNiA   Transferuri FiFa-RoMaNiA Icon_minitimeLun Mai 25, 2009 7:55 pm

bEnZeEmA #1 a scris:
De la Juventus pleca la Lyon Trezeguet + 15 mil si de la Lyon pleaca la Juventus Benzema + Keita

Confirm!
Sus In jos
uCv

uCv



Transferuri FiFa-RoMaNiA Empty
MesajSubiect: Re: Transferuri FiFa-RoMaNiA   Transferuri FiFa-RoMaNiA Icon_minitimeLun Mai 25, 2009 8:56 pm

Pleaca de la Arsenal Gilberto Silva la Man city pe 25 de mil ! Like a Star @ heaven
Sus In jos
SNyTzY

SNyTzY



Transferuri FiFa-RoMaNiA Empty
MesajSubiect: Re: Transferuri FiFa-RoMaNiA   Transferuri FiFa-RoMaNiA Icon_minitimeLun Mai 25, 2009 8:56 pm

uCv a scris:
Pleaca de la Arsenal Gilberto Silva la Man city pe 25 de mil ! Like a Star @ heaven
confirm
Sus In jos
aLex # p4tto

aLex # p4tto



Transferuri FiFa-RoMaNiA Empty
MesajSubiect: Re: Transferuri FiFa-RoMaNiA   Transferuri FiFa-RoMaNiA Icon_minitimeMar Mai 26, 2009 9:05 pm

Juninho de la Lyon pleaca la Real Madrid si de la Real Madrid pleaca la Lyon Snejder
Sus In jos
empty668





Transferuri FiFa-RoMaNiA Empty
MesajSubiect: Re: Transferuri FiFa-RoMaNiA   Transferuri FiFa-RoMaNiA Icon_minitimeMar Mai 26, 2009 9:08 pm

aLex # p4tto a scris:
Juninho de la Lyon pleaca la Real Madrid si de la Real Madrid pleaca la Lyon Snejder

Confirm!!!
Sus In jos
milan3zu

milan3zu



Transferuri FiFa-RoMaNiA Empty
MesajSubiect: Re: Transferuri FiFa-RoMaNiA   Transferuri FiFa-RoMaNiA Icon_minitimeMar Mai 26, 2009 10:14 pm

Pleaca de la Bayern | Schweinsteiger | la Villarreal , iar de la Villarreal vine la Bayern | M. Fernandez |
Sus In jos
g@briel





Transferuri FiFa-RoMaNiA Empty
MesajSubiect: Re: Transferuri FiFa-RoMaNiA   Transferuri FiFa-RoMaNiA Icon_minitimeMar Mai 26, 2009 10:16 pm

milan3zu a scris:
Pleaca de la Bayern | Schweinsteiger | la Villarreal , iar de la Villarreal vine la Bayern | M. Fernandez |
confirm
Sus In jos
Continut sponsorizat





Transferuri FiFa-RoMaNiA Empty
MesajSubiect: Re: Transferuri FiFa-RoMaNiA   Transferuri FiFa-RoMaNiA Icon_minitime

Sus In jos
 
Transferuri FiFa-RoMaNiA
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Concedieri FiFa-RoMaNiA
» Provocari FiFa-RoMaNiA
» Uefa Cup Fifa-Romania
» Bugete FiFa-RoMaNiA
» Imbunatatiri FiFa-RoMaNiA

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Fifa-Romania :: Management FiFa-Romania :: Transferuri-
Mergi direct la: